فارسی میتینگ

انیمیشن شكرستان از ۱۵ اردیبهشت درشبكه نمایش خانگی


انیمیشن-شكرستان-از-۱۵-اردیبهشت-درشبكه-نمایش-خانگی-shekarestan-مجموعه-شکرستان-پانزده-اردیبهشت-شبکه-نمایش-afkar-news-حوزه-هنری-انیمیشن-شکرستان

مجموعه انیمیشن (شكرستان) از تولیدات حوزه هنری از پانزدهم اردیبهشت در شبكه نمایش خانگی بصورت همزمان در تهران و شهرستان‌ها توزیع می‌شود.

به گزارش افکارنیوز، مجموعه انیمیشن
(شكرستان) از تولیدات حوزه هنری كه با استقبال مخاطبان در تلویزیون روبه‌رو شده است از ۱۵ اردیبهشت در شبكه نمایش خانگی بصورت همزمان در تهران و شهرستان‌ها توزیع می‌شود.

توزیع انیمیشن
(شكرستان) هر دو هفته در یك بسته‌بندی پنج قسمتی خواهد بود. انیمیشن (شكرستان) كه مجموعه‌ای شامل ۹۵ قسمت است، حكایت‌ها و ضرب‌المثل‌های قدیمی ایران را برای كودكان و نوجوانان روایت می‌كند.

(شكرستان) شهری است خیالی كه همه چیز در آن وارونه است. اتفاقاتی كه در این شهر رخ می‌دهد به قدری عجیب و غریب است كه گاه حتی مردم شكرستان را متحیر می‌كند.

مجموعه
(شكرستان) از تولیدات حوزه هنری به كارگردانی بابك نظری برای پخش به شبكه دو سپرده شده كه در ساخت آن بیش از ۱۰۰ نفر مشاركت دارند.

این مجموعه كه از عید سال ۸۹ بر روی آنتن رفته است نظر مخاطبان را به خود جلب كرده و در داستان‌هایش از قصه‌های كهن ایرانی بهره می‌برد

منبع : افکارنیوز

تعداد بازدید : 81541


اخبار مرتبط

اگر بخواهید به همراه خانواده تان مکانی را برای گردش در تعطیلات نوروز انتخاب کنید، به کجا می روید؟ گردش یک روزه درپایتخت با پیشنهادی از سوی بازیگران

در شب‌های ماه مبارک رمضان ویژه‌برنامه‌های «دعوت» با اجرای سیدجواد رضویان، «شب‌های شیدایی» و «امشب» از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

زائو – وو کی (赵无极)از شناخته شده ترین هنرمندان چین است در آثار او هنر خطاطی و نقاشی سنتی چین با شیوه ی نقاشی انتزاعی غرب آمیخته شده است.

برنامه ورزش و مردم از 90 پرطرفدار‌تر است barnamei ka az 90 por tarafdar ast برنامه 90 برنامه ورزش و مردم از ورزش‌ فوتبال تا بسکتبال و کشتی و شنا آقای شفیع شبکه ماندگار

آثار خوان مونیوز او مجسمه ساز اسپانیایی بود که اغلب با کاغذ،رزین و برنز آثار خود را خلق می کرد. او در سال 2001 در گذشت.

ستاره های ایرانی در دنیا می‌درخشند فاطمه معتمد آریا derakhshesh setareh hayeh irani درخشش ستاره های ایرانی در دنیا همایون ارشادی جشنواره فیلم طعم گیلاس روسری آبی لیلا حاتمی داور مسابقه kan festival سیمرغ بلورین جشنواره کن

مجموعه انیمیشن (شكرستان) از تولیدات حوزه هنری از پانزدهم اردیبهشت در شبكه نمایش خانگی بصورت همزمان در تهران و شهرستان‌ها توزیع می‌شود.

تصویر سفره هفت‌سین در اعماق خلیج فارس سفره هفت‌ سین در اعماق خلیج فارس sofreh 7 seen dar khalije fars اعماق آب‌های خلیج فارس در تعطیلات نوروزی شاهد پهن شدن سفره هفت سین بوده است.

ساخت سریال پایتخت در خارج از کشور مگر قرار است سری سوم آن نیز ساخته شود؟ سریال Payetakht

مشاهده کامل اخبار هنری
تقویم و زمان
  • امروز : چهارشنبه۱۳۹۵/۱۲/۱۱ شمسی
  • برابر با : 3/1/2017 میلادی
  • و مصادف با : ٢/٦/١٤٣٨ قمری
  • شناسه شما : 54.163.164.67