فارسی میتینگ

ستاره آی فون جدید اپل ممکن است تلفن نباشد


 

بهترین بخشی از iPhone بعدی ممکن است خود تلفن نباشد

آی فون جدید اپل، در ماه آینده انتظار می رود رونمایی شود، اما مهم ترین ارتقاء و بهبود را میلیون ها نفر از صاحبان مدل های قدیمی تر بهره مند خواهند شد.
شایعه است که "iPhone 5S" ممکن است دارای یک پردازنده سریعتر و دوربین بهتر باشد، اما آن قادر خواهد بود که نرم افزار را در سیستم عامل جدید اپل بنام  iOS 7 اجرا کند .و نرم افزار را می توان در سه آیفون قبلی iPhone 4 - iPhone 4S - iPhone 5 نیز نصب نمود.
Phone 4، iPhone 4S,iPhone 5-بهترین بخشی از iPhone بعدی ممکن است خود تلفن نباشد-ستاره iPhone جدید Apple ممکن است تلفن نباشد-iPhhone 5S-آیفون 5 اس-سیستم عامل جدید اپل-iOS7-آی او اس هفت-FAUX-دیوید برنارد-steve jobs-استیو جابز
این بدان معناست که افراد بیشتری می توانند در این پیشرفت شرکت کنند. به جای فقط 10 میلیون یا 20 میلیون نفر که در هفته
افتتاحیه آیفون 5S را خریداری می کنند، صدها میلیون ها نفر از صاحبان اپل قدیمی ترو iPads نیز قادر به استفاده از IOS7 خواهند بود .

این همچنین بدان معنی بسیاری از شرکت های بیشتر - و نه فقط سازندگان تلفن همراه مانند سامسونگ (005930.KS) و نوکیا (NOK) - می تواند با رقابت از سوی اپل مورد زیان قرار بگیرند. بلکه موسیقی آنلاین سرویس رسانه پاندورا (Pandora Media) در رنج و عذاب خواهند بود . کار گذاشتن نمایه مشخصات فیس بوک (FB) (و خدمات متعلق به یاهو) را می تواند به عنوان رقیب دانست،  فلیکر(Flickr) نیزبصورت متحد و یکپارچه در سیستم عامل آیفون جای می گیرد. وگوگل نیز متحمل ضرر می شود اگر یک سرویس جستجوی پیشرفته بنام سیری (Siri) باعث کاهش جستجوهای گوگل شود.

توانایی جدید سیستم عامل جدید iOS7 نیز برای Apple خطراتی به همراد دارد تاحدی که صاحبان قدیمی احساس می کنند بسیاری ازنرم افزارهای پیشترفته را رایگان ارتقاء می دهند. زیرا کمتر کسی احتمال دارد که آیفون جدیدی را خریداری کند.

طراحی بصری و پیاده سازی

بسیاری از ویژگی های جدید از جلو آشکار خواهد بود ، شروع پیاده سازی رادیکالی براساس طرح اولیه است. ازآیکون پرشده در صفحه اصلی از طریق تمام برنامه ها و اپلیکیشن های اصلی شرکت اپل، رنگ ها روشن تر هستند، اما طراحی ها کمترتزئین شده، با گفتن یک تملق ظاهر ساده است.با شالوده FAUX به معنای به مانند چرم بنظر می رسد و یا احساس می شود.

در حالی که نرم افزار هنوز در حال آزمایش است، برخی از جزئیات را تغییر دهید. اما اپل در حال حاضر شروع به ترویج بسیاری از ویژگی های جدید است.

تغییرات بصری قابل توجه هستند، اما توسعه دهندگان که در حال آزمایش این نرم افزار ها هستند، می گویند که هیچ مشکلاتی در رنگارنگ تر بودن و آراستگی کمتر در طراحی استفاده شده نیست.

David Barnard مسئول اجرای برنامه ها می گوید: او در ابتدا نگران بود بخاطراینکه سبک بصری جدید بیش از حد نامطلوب است. اما پس ازاستفاده از IOS 7 برای چندین هفته، او احساس می کند "در خانه شگفت آور است"

سرویس رادیو جدید iTunes ، رایگان با آگهی گاه به گاه خود که آیکون برنامه مسطح خود را harkening
به رادیو boombox به سبک قدیمی برگردانده است.

بیشترین ظرافت در این پیشرفت و ارتقاء

برخی از ویژگی های IOS7 فوق العاده ساده اما بسیار مفید است، مانند یک قاب کنترل جدید به نظر می رسد که با یک انگشت از پایین صفحه نمایش کشیده است. پنجره می دهد دسترسی سریع به کنترل های اغلب مورد نیاز است، مانند روشن کردن بلوتوث و WiFi و خاموش کردن،که استفاده شده در لایه های عمیق در تنظیمات برنامه.

iPhone 4، iPhone 4S,iPhone 5-ستاره آیفون جدید اپل ممکن است تلفن نباشد-آی او اس 7-ستاره iPhone جدید Apple ممکن است تلفن نباشد-iPhhone 5S-آیفون 5 اس-سیستم عامل جدید اپل-iOS7-آی او اس هفت-FAUX-دیوید برنارد-steve jobs-استیو جابز-قیمت گوشی اپل-gheymate apple-موبایل اپل Marcus Zarra توسعه دهنده ، اجرا کننده یک نسخه قبل از انتشار IOS 7 می گوید: او استفاده می کند از مرکز کنترل به طور مداوم. "دسترسی آسان به موسیقی، هشدار دهنده و سایر ویژگی های کنترل زمان بهینه ساز عالی است"

مثل همیشه، کاربران آی فون می توانید تصاویر را به خدمات رقابت از جمله نمایش مشخصات عمومی به طور مستقیم از داخل برنامه های آن دسته از خدمات ارسال کنند. اما آن سریع و راحت نیست. اپل نیز پیشگام شده برای ساخت اثرات فیلترهای نمایش مشخصات عمومی عکس در
سیستم عامل iOS 7.

دیگر ویژگی های پیشرفته جدید نرم افزار iPhone در پشت صحنه کار می کنند. اپل با اضافه کردن یکی از ویژگی های پس زمینه به برنامه اجازه گرفتن به روز رسانی، مانند ارسال پست های توئیتر و یا مقاله های  جدید اخبار به روز می شوند ، حتی زمانی که آنها بر روی گوشی کاربر در حال اجرا نیستند.

اپل قبلا برنامه های شخص ثالث که درپس زمینه  اجرا می شدند را ممنوع  کرده بود که در آن روش می گفت: این عملیات می تواند باعث کاهش عمر باتری شود. اما این شرکت می گوید آن را از ویژگی های پس زمینه بهینه سازی شده و برای یک مدت محدود از زمان و در طول "دوران قدرت کارآمد" می توان استفاده نمود، مانند هنگامی که آی فون به WiFi متصل اجرا شود.

تعداد بازدید : 113237


مطالب مرتبط

سرویس اینترنت پرسرعت تورینو notrino شرایط استفاده از اینترنت پرسرعت نوترینو همراه اول internet porsorat دریافت اینترنت پرسرعت فعالسازی اینترنت موبایل و گوشی همراه اول

rikomagic یک کامپیوتر است که به شکل یک فلش و یک رایانه کوچک آندرویدی است که سیستم عامل آن مبتنی بر android 4/0 است.Two hundred grams of weight computer

ستاره آیفون جدید اپل ممکن است تلفن نباشد iPhone 4S آی او اس 7 ستاره iPhone جدید Apple ممکن است تلفن نباشد iPhhone 5S آیفون 5 اس سیستم عامل جدید اپل iOS7 FAUX steve jobs استیو جابز iPhone 4 iPhone 5 iPhone 5S توضیحاتی در مورد سیستم عامل جدید اپل

تصویر رباتی که کود پاشی می کند robot kood pash ربات کود پاش Fertilizer این ربات وظیفه دارد کود را در زمین های کشاورزی پخش کند و نیاز هر مکانی را به کود تامین خواهد کرد kood

نسل جدیدی از تلفن همراه های آیندهBlackBerry Flex LG Leafگوشی Philips Fluid تلفن همراه Nokia 888 iPhone HTC Gemstone Kyocera EOS Folding LG Eagle Mobile Script Mozilla Seabird شرکت های بزرگ گوشی سازی دنیا روزانه طرح های متفاوتی را ارائه می دهند

اسپیکرBoseاسپیکری کوچک با کیفیت پخش مناسب این محصول جدید در واقع یک اسپیکر قابل حمل است که با نام SoundLink Wireless به بازار معرفی شده است اسپیکر بوس bose اسپیکر کوچک speaker kochak فایل‌های موسیقی speaker bose

مشاهده کامل وبلاگ های تازه هاي فناوري الکترونيک کامپيوتر و موبايل

نظرات

ثبت نظر جدید

قیمتش چنده؟

جدی؟؟؟؟؟

       صفحه 1    از 1
تقویم و زمان
  • امروز : یکشنبه۱۳۹۵/۱۲/۸ شمسی
  • برابر با : 2/26/2017 میلادی
  • و مصادف با : ٢٩/٥/١٤٣٨ قمری
  • شناسه شما : 54.161.163.172