ورود ثبت نام

آموزش طراحي لباس با نرم افزار Marvlous Designer

آموزش طراحي لباس با نرم افزار Marvlous Designer آموزش طراحي لباس آموزش خياطي طراحي لباس نرم افزار ويرايش الگو نرم افزار طراحي لباس Marvlous Designer
آمار و مشخصات آگهی
  • فارسی میتینگ
  • استان تهران شهر تهران پايتخت
  • 1167 بازدید

آموزش طراحي لباس با نرم افزار Marvlous Designer

با توجه به نيازهاي ديرينه بشري و دقت خاص جامعه امروزي به ظاهري آراسته,رشته هايي مثل مد و طراحي لباس به عرصه ظهور رسيده اند.رشته طراحي مد و لباس از رشته هاي بسيارمدرن و پر طرفدار مي باشد.افرادي كه جذب اين رشته مي شوند.

در پايان تحصيلات خود تخصص هاي بسيار بالايي در زمينه طراحي لباس , پارچه , دوخت , الگوسازي و ... كسب مي نمايند.

نرم افزار Marvlous Designer از جمله نرم افزارهاي بسيار مفيد در اين زمينه مي باشد.با استفاده از اين نرم افزار مي توانيدطرح و ايده هاي مدرن براي لباس را خل كنيد و آنها را با دقت بسيار بالا رندر كنيد. و الگوهاي دقيقي را بدون استفاده از الگو هاي CAD طراحي نماييد.بنابراين بدون استفاده از نرم افزارهايي مانند CAD مي توانيد اقدام به طراحي لباس و پوشش هاي مختلف كنيد تا سرعت بيشتري در اين كار داشته باشيد.

به همراه مجموعه نرم افزارهاي Lectra و نرم فزار محبوب Marvelous

بيش از 300 تصوير از نقش و طرح پارچه در سبك هاي مختلف از جمله :

هندي , باتيك , ژاپني و ...

مجموعه اي كاملا اينتراكتيو با اتوران اختصاصي

درست مانند طراحان مد و لباس حرفه اي بدون دردسر طراحي كنيد

طراحي كنيد بدوزيد و بپوشيد!

شما هم ميتوانيد طراح و خياط لباس خود باشيد !

شروعي عالي براي خود اشتغالي دختران جوان علاقمند !

هنر و حرفه اي در آمدزا و به روز !

به ماهرترين خياط تبديل شويد

بدون نياز به صرف هزينه هاي زياد و حضور كلاسهاي آموزشي, خياط حرفه اي شويد

100 % اورجينال(2DVD)

مجوز : 45-6515156

يكي از قابليت هاي كليدي اين نرم افزارهماهنگ سازي ويرايش الگو و دراپينگ 3 بعدي براي طراحي تعاملي مي باشد.به اين معني كه هر گونه تغييرات در الگو را به صورت كامل و بلافاصله بر روي دراپينگ لباس هاي سه بعدي منعكس مي كند.همچنين از ديگر قابليت هاي كليدي اين نرم افزار مي توان به سادگي كار با آن و ويرايش الگوها,اشاره كرد.شما مي توانيد تنها با چند كليك موس الگوهاي طراحي شده را به كديگر دوخته و آن را بر روي تن مدل موجود مشاهده كنيد.اين نرم افزار از انواع فيزيكي خاص پارچه ها از جمله : كششي , برشي,خم,سفتي ,چگالي و ضخامت و ... پشتيباني مي كند.و كنترل اين پارامترها به شما در شبيه سازي هرچه بهتر مدل هاي طراحي شده كمك مي كند.همچنين اين نرم افزار با نرم افزارهاي معروف مدل سازي سه بعدي از جمله AutoCAD,3D Max,MAYA,...سازگاز مي باشد.

فروشگاه اینترنتی