ورود ثبت نام

اس او اس sos خدمات پزشك در منزل خانواده و گروهي

اس او اس sos خدمات پزشك در منزل خانواده و گروهي بيمه اس او اس خدمات پزشك در منزل تهيه دارو انتقال با آمبولانس اورژانس كمك رسان اس اواس خانواده درمان تكميلي اس او اس
آمار و مشخصات آگهی
  • اس او اس sos
  • استان تهران شهر تهران تهران
  • 1322 بازدید

اس او اس sos خدمات پزشك در منزل خانواده و گروهي

دسترسي شبانه روزي به خدمات پزشكي و پرستاري بي شك يكي از نيازهاي مبرم هر خانواده است.

عدم دسترسي به مطب پزشكان در ساعات روز و شب و ايام تعطيل، معضلات ترافيك شهري و يا عدم امكان جابجايي بيماران سالمند، نياز به استفاده از خدمات شبانه روزي و قابل دسترس را دو چندان مي نمايد.

خدمات شبانه روزي

اعضاء مي توانند در كليه ساعات شبانه روز از طريق تلفن به خدمات دسترسي پيدا نمايند.

ويزيت پزشكان (رايگان)

اعضاء كمك رسان در صورت نياز به ويزيت پزشك عمومي در منزل يا محل كار به اين خدمات كه شامل ويزيت، مشاوره، معاينه و تجويز دارو است دسترسي دارند. استفاده از اين خدمات براي اعضاي اين پوشش رايگان است.

خدمات پزشكي و پرستاري

اعضاي كمك رسان در صورت نياز به خدمات پزشكي - پرستاري، به اين خدمات از جمله تزريقات، پانسمان، سرم درماني، گذاشتن يا تعويض سوند ادراري، نوار قلب، سنجش فشار خون، مراقبت لازم در طب سالمندان، مراقبت روزانه بهداشتي بيماران و ساير خدمات مجاز دسترسي دارند.

خدمات تخصصي

اعضاء كمك رسان در صورت نياز به خدمات تخصصي در منزل مي توانند پس از تماس تلفني و هماهنگي به اين خدمات از جمله فيزيوتراپي، گفتار درماني، مشاور تغذيه و مشاوره روانپزشكي دسترسي پيدا نمايند.

خدمات پاراكلينيكي

اعضاي كمك رسان در صورت نياز به خدمات پاراكلينيكي در منزل مي توانند به اين خدمات دسترسي يابند. اين خدمات از جلمه شامل نمونه گيري خون و ادرار و تحويل نتيجه آزمايش به بيمار، سونوگرافي، راديولوژي، چكاپ و ساير خدمات مجاز است.

تهيه دارو

اعضاء كمك رسان در صورت نياز به دارو و تحويل در منزل مي توانند به اين خدمات دسترسي يابند. دارو پس از دريافت نسخه معتبر پزشكي از درب منزل، تهيه و به بيمار تحويل مي گردد.

انتقال پزشكي

در صورت نياز به عضو به انتقال پزشكي از منزل به بيمارستان و بالعكس، كمك رسان اين انتقال را با استفاده از شبكه آمبولانس اورژانس يا خصوصي سازماندهي مي نمايد.

فروشگاه اینترنتی