ورود ثبت نام

پخش پوشاك ترك و اروپايي زنانه و مردانه

پخش پوشاك ترك و اروپايي زنانه و مردانه پوشاك ترك و اروپايي پوشاك ترك زنانه پوشاك ترك مردانه پخش عمده پوشاك
آمار و مشخصات آگهی
  • ماانی
  • استان تهران شهر تهران تهران
  • 1236 بازدید

پخش پوشاك ترك و اروپايي زنانه و مردانه

پوشاك بدن انسان را از آب و هوا و ديگر مخاطرات موجود در طبيعت حفظ مي كند. همچنين پوشاك مي توانند براي راحتي، حجب و حيا و نيز براي ايمني مورد استفاده قرار گيرند. همچنين مي توانند نشان دهدهٔ باورهاي مذهبي، فرهنگي و ديگر معاني اجتماعي باشند. امروزه و در قرن ۲۱ استفاده از پوشاك بيشتر به خاطر پيروي از مد و شيك پوشي است تا به خاطر راحتي و ديگر استفاده هاي آن.

وظيفه اصلي پوشاك حفاظت از بدن انسان در برابر خطرات احتمالي در محيط مانند:آب و هوا (مانند نور شديد آفتاب، سرما و گرماي بيش از اندازه و بارش برف و باران)، حشرات، مواد شيميايي زيان آور، سلاح و سايش با مواد زبر و آسيب رسان و ساير خطرها است. پوشاك در برابر بسياري از مخاطرات كه ممكن است بدن برهنه انسان را زخمي كند، محافظت مي كند. در پاره اي از موارد پوشاك محيط را از فردي كه پوشاك را پوشيده حفاظت مي كند (مانند پوشاك ضد عفوني شدهٔ محافظ در اتاق عمل و محيط هاي پزشكي).

انسان ها هميشه در حال طراحي كردن پوشاك نوين براي مشكلات عملي خود هستند و ديگر فرق بين پوشاك و وسايل حفاظتي به شكل آشكار مشخص نيست. در اين باره مي توان به پوشاكي مانند پوشاك فضانوردي، پوشاك زرهي، پوشاك غواصي، مايو، پوشاك حفاظت كننده در مقابل نيش زنبور، لباس چرمي موتورسواري و لباس هاي محافظ اشاره كرد.

پخش عمده و تك پوشاك ترك و اروپايي

پخش عمده و تك پوشاك ترك و اروپايي زنانه و مردانه با مناسب ترين قيمتها